Základem funkční domácnosti jsou kvalitní elektrospotřebiče. Jejich nákup a doprava je teď o mnoho jednodušší.

Pokud právě přemýšlíte nad vybavením nové domácnosti nebo pokud chcete vyměnit staré elektrospotřebiče za nové, máme pro vás zajímavý návrh. Objednejte si elektrospotřebiče u nás v ETD Elektro Trhové Dušníky (Příbram) a my se u vybraných elektrospotřebičů postaráme nejen o dopravu zdarma až k vám domů do Příbrami nebo do okolních obcí do vzdálenosti 50 km, ale také se postaráme o dodání zboží až na místo včetně vynesení do patra, rozbalení a kontrolu zboží, instalaci vybraných elektrospotřebičů a jejich připojení k rozvodům, zajistíme i odvoz a následnou ekologickou likvidaci obalových materiálů a případně i vašeho starého spotřebiče.

Doprava zdarma až k vám domů do Příbrami nebo do okolních obcí do vzdálenosti 50 km-

Pro vaši domácnost máme připravenou kvalitní bílou techniku, vestavné i volně stojící spotřebiče, audio a video i další drobné elektro do domácnosti. Spolehlivost všech výrobků je u nás samozřejmostí, protože klademe důraz na spolupráci pouze s ověřenými značkami elektrospotřebičů.

Sporák, pračku nebo chladničku?

Každá domácnost je jiná, proto je naše nabídka opravdu široká. Vybavíme elektrospotřebiči klasické i moderní domácnosti. S vestavnými spotřebiči budou vaše interiéry v jedné linii a podrží si jednotný styl. Volně stojící myčka, chladnička, mrazák, pračka nebo sušička zase nabízejí variabilitu umístění.

U moderních elektrospotřebičů najdete řadu užitečných funkcí, které vám zpříjemní každodenní starosti o domácnost. A co třeba rovnou vytvoření chytré domácnosti díky propojení spotřebičů s vaším tabletem nebo mobilním telefonem? Nelíbilo by se vám mít vše na povel z jednoho místa?

Showroom ETD Elektro

Ať už dáváte přednost moderním technologiím nebo vám postačí elektrospotřebič s klasickými funkcemi a ovládáním, neváhejte se obrátit na nás. Rádi vám s nákupem poradíme a pomůžeme vám vybrat elektrospotřebič s vhodnými parametry a funkcemi.

Náš tip: Objevte kouzlo vestavných spotřebičů

Starosti přenechte nám, vy si užívejte nový elektrospotřebič

Protože víme, že s nákupem elektrospotřebičů je spousta práce, jsme připraveni vám poskytnout komplexní služby. Využít můžete nejen dopravu zdarma, ale také se postaráme o dodání zboží až na místo, rozbalení a kontrolu zboží, instalaci vybraných elektrospotřebičů a jejich připojení k rozvodům a zajistíme i odvoz a následnou ekologickou likvidaci vašeho starého spotřebiče. Na vás už je jenom nový spotřebič spustit.