ANO, bude líp a je skutečně líp? Tuto otázku si často pokládá spousta občanů naší země. Na tuto otázku si budou možná s větší jistotou odpovědět naši čtenáři. Po rozkliknutí přiložených „linků“ si můžete všichni přečíst zajímavé informace o tom, jak České dráhy (firma vlastněná státem), nakupuje reklamu V Babišových médiích za více než 112 mil. Kč.

Kromě dotací pro velké zemědělské podniky, které jsou na úkor malých zemědělců při své činnosti zvýhodňováni, kromě zločineckých činů v řadách politiků za ANO v Brněnské komunální politice, z nichž někteří už sedí měsíce ve vazbě a odmítají vypovídat, tu tedy máme další akci, kdy jsou státní prostředky přelévány do firem, které Babišovi přes svěřenecké fondy patří. Premiér Babiš je totiž stále tzv. beneficientem svěřeneckých fondů, takže si stejně ve firmách stále může dělat co chce a také veškeré zisky jako k beneficientovi, směřují právě k jeho osobě.

Co můžeme ve vývoji této kauzy očekávat? Mnoho a mnoho vyjádření o tom, že se jedná o kampaň a nepřesné informace od samotného premiéra a jeho přikyvovačů především z řad poslanců, kteří jsou premiérovi až za hory vděčni za skvěle placené místo poslanců, vyjádření zástupců Mafry, a.s., že je vše ok, vyjádření zástupců Českých drah, že neobjednávali především u Babišovi Mafry. Ale čísla zveřejněná na základě vnitřního auditu Českých drah, který mají média k dispozici nelžou! Přejeme všem pěkné počtení a nebalte prosím kufry a nezdrhejte do jiných zemí, nekopejte bezmocí do kamenů, neklejte. Radši ani nevzpomínejte na minulé vládnoucí garnitury reprezentované např. Ráthem, Kalouskem, Nečasem, „amnestologem“ Klausem, protože by jste si zoufali nebo zuřili ještě více. Možná bude lepší sledovat vlaštovky, nebo kvetoucí louky, nebo v případě, že si vláda neodhlasuje to, že se jako občané nesmíme shromažďovat, sednete na vlak Českých drah, které jsou premiérovou Mafrou tak skvěle propagovány a jeďte demonstrovat. Samozřejmě mohou být i takoví, kteří radostí povzdechnou a zamnou si ruce s myšlenkou na to, jak jsou státní peníze úspěšně přelévány do soukromé firmy vysokého politika této země. To je jen výčet několika možností, ale naši čtenáři se rozhodnou sami podle svého nejlepšího uvážení, jak s těmito informacemi naloží.