Díváte se rádi do rozzářených očí svých dětí? Chcete, aby si společně strávený čas užily na plné pecky, stejně jako vy? Tvoří vaše děti rády? A na sobotu 5. října ještě nemáte program? Pak neváhejte a vezměte je do Déčka (divadelního klubu), kde si s kouzelnicí Hermínou a jejím pomocníkem Fridolínem společně užijete pořádnou porci čarodějné zábavy. Počasí o víkendu bude nevlídné. To ale vůbec nevadí. I uvnitř se dá zažít spousta dobrodružství.

Pravidelný cyklus zábavných odpolední, kde se tvoří, zpívá, hraje a směje, startuje novou sezónu. V prvním poprázdninové kouzelné dílně si malí učedníčci pod vedením laskavé kouzelnice Hermíny vyrobí odznak kouzelnického učně, strom podzimních přání, kaštanovou housenku s magickou mocí a jeden moc dobrý mls s čokoládou a kouzelnými bylinkami.

S sebou potřebujete jen dobrou náladu a chuť tvořit. Všechny čarovné ingredience i pomůcky jsou v ceně vstupenky, která činí 90 korun na osobu. Vítáni jsou maminky a tatínci i dědečkové a babičky. Kouzelnická dílna startuje v sobotu 5. října ve 14 hodin v D-klubu, který najdete z boku Divadla A. Dvořáka v Příbrami.