Také vám připadá, že prázdniny pomalu neubíhají, ale přímo letí? Přestože má prázdniny i příbramské divadlo, panuje zde čilý ruch. Na estrádním sále probíhá výměna parket a také pokračuje výstavba výtahu. Takže v nové sezóně nebudou dámy svými podpatky zakopávat o zvednuté parkety a všichni méně mobilní diváci se konečně výtahem dostanou do všech prostor kulturního domu.

Stavba výtahu

I nová sezóna je už připravena. Ještě na konci prázdnin se můžete vydat do zahrady zámku Hluboš. Právě tady se bude zcela netypicky válčit. 30. srpna se voják Ernest Goodbody, opět začne svérázně potýkat s mašinérií armády a nevinně rozpoutávat situace, které jsou přes krutou podstatu války, nesmírně komické a směšné. Vstupenky na inscenaci „Jak jsem vyhrál válku“ jsou ještě k dostání přímo v Hluboši před představením.

Jak jsem vyhrál válku

V září bych vás ráda pozvala na představení Divadla Kalich „Kapsy plný šutrů“. Co udělá se dvěma obyčejnými chlapíky, dostanou-li se náhle do světa peněz a slávy? To vám 13. září v excelentních hereckých výkonech představí Miroslav Vladyka a Radek Holub.

Úsměvné a dojemné osudy žen, velmi vitálních, statečných i láskyplných, ale také osamělých, můžete sledovat v další repríze naší inscenace „Tanec na konci léta“. Není to zrovna komedie, ale jistě vás vezme za srdce. Hrajeme ji 20. září.

Tanec na konci léta

Se začátkem sezóny se rozjíždí i Divadelní klub. 18. září vystoupí v Déčku Muži z Hauzu. Glosy ze života rodinné smečky prorostlé vyzrálým písničkářstvím. Libor Michvocík s Petrem Vašinou už spolu vystupují 11 let a znalci se shodují, že zrají jako víno.

Po prázdninách se vrací i Kouzelnice Hermína. Další z pravidelných odpolední pro rodiče s dětmi plných fantazie, zábavy a tvoření proběhne v sobotu 21. září.

Karlovarská kapela Bernard Blues Band není příbramským příznivcům rocku i jazzu neznámá. V Déčku již několikrát hrála. Na další koncert můžete přijít 25. září.

Zářijový program v D-klubu zakončí další pokračování Kavárny u Nulté hodiny. Hostem Petra Bednáře bude 27. září středoškolský profesor a šéf Malého svatohorského divadélka Gymnázia pod Svatou Horou Tomáš Bílek.

Příjemně si užijte zbytek prázdnin a v září se s vámi budeme těšit na shledání.

Reklama: