Také letos pokračuje kapela Sto zvířat ve své Elephanour. Jednou ze zastávek bude v pátek 10. května od 20 hodin i Estrádní sál Divadla Příbram.

Kapela vznikla v roce 1990 jako projekt Jana Kaliny (bicí, zpěv, autor hudby) a Tomáše Belka (tenorsaxofon, texty), kteří právě přišli z vojny a oslovili zpěvačku Janu Jelínkovou. Spolu s dalšími spoluhráči se vzápětí, nevědomky stali průkopníky stylů ska a rocksteady u nás. V roce 2010 kapela oslavila 20. narozeniny. Sto zvířat hraje jak na koncertech, tak i na festivalech v Čechách. Za sebou má desítky koncertů v Německu, Francii a Švýcarsku a dvouměsíční turné po USA. Během své existence kapela vydala 15 alb a DVD s názvem „ Jste normální?“

Program Elephantour, který se koná v Estrádním sále je sestavený ze třiceti největších zvířecích pecek a hitovek. Playlist koncertu je opět výsledkem fanouškovské ankety. Fanoušci se mohou těšit na oblíbené songy Píseň, Poprvé, Alice se dala na pití, Podpaží a další. Nebude chybět ani ochutnávka z chystaného alba, jako třeba píseň Dívka T. Ani o překvapení nebude nouze.

Vstupenky zakoupíte na všech prodejních místech divadla.

Reklama: