srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří do Základní umělecké školy, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155.

Během pátečního odpoledne dne 12. dubna 2019 od 13.30 do 17.00 budete mít možnost seznámit se s prostředím naší školy, prohlédnout si využívané prostory, zjistit od učitelů informace o výuce a nadcházejících talentových zkouškách. Pro všechny posluchače je připraven pestrý program (komorní soubory, sólisté, pěvecký sbor, P. S. O., kapela Roofers, umělecké přednesy, písničky z pořadu Zvířátka na statku) v provedení žáků školy. V učebně výtvarného oboru budou připraveny tvořivé dílny nejen s velikonoční tématikou pro malé i velké. Nebude chybět ani drobné občerstvení. Přijďte si s námi užít příjemné páteční odpoledne a zjistit zajímavé informace o naší škole. Těšíme se na Vás. Přesný hudební program na www. zuspribram.cz.

za kolektiv učitelů a žáky ZUŠ Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155

Petra Havlíková

Reklama: