Za několik dní bude patřit náměstí T.G.M. v Příbrami milovníkům a majitelům motorek a automobilů. Uskuteční se další ročník přejezdu nejkratší silnice Route 66 na světě. Startujeme v sobotu 13.dubna.

Tato tradiční akce začíná okolo 10.00 a od této hodiny se budou na plochu náměstí sjíždět výstavní motorové kousky z celé republiky a připraven bude take doprovodný program.

Organizátoři chystají některé menší I větší změny, jejichž cílem je klidný průběh akce a její další posunutí směrem dopředu.

“Chceme připravit pohodový den pro majitele aut a motorek, které přijedou na Českou Route 66 a zároveň vytvořit komfort pro návštěvníky. V kombinaci pohody a komfortu nezapomínáme a na stejnou úroveň stavíme bezpečnost celého přejezdu,” přiblížil cíl akce Vojta Hrach z Cowárny.

Organizátoři jsou rádi, že svojí účast potvrdil také zakladatel a otec přejezdu David Horák. Myšlenka zůstává stejná i poté, co akce změnila organizátora.
Letošní ročník bude opět považován za průvodní akci začínající plechovkářské a motorkářské sezóny. Pokud zvažujete zamířit do podbrdské krajiny a účastnit se příbramské Route 66, tak dorazte autem, na motorce nebo pěšky.

V rámci doprovodného program se chystá soutěž s partnerem akce Auto Černý Příbram, které věnuje do soutěže poukaz na automobile na víkend, vystoupení cheleeders nebo posílení ozvučení či vyšší počet stánků s občerstvením na ploše náměstí.

“Již nyní máme o několik desítek registrovaných účastníků vice, než tomu bylo v minulém roce. Jsme za to moc rádi, ale zároveň máme respekt z kapacity náměstí, které není nafukovací. Věříme, že se všichni vejdeme a nebudeme muste použít ono (ne)oblíbené slovo “vyprodáno”, shrnul třetí z organizátorů Ondřej Lachman, majitel dílny Vazírna.

Budeme moc rádi, pokud budeme pokračovat ve společné jízdě. Proto pojeďte s námi a oslavte otevření nové sezóny tím nejstylovějším způsobem.

okénko:

  • výjezd na RT 66 bude od místního Úřadu práce čili z místa, kde se na náměstí „klasicky“ vjíždí – zveřejníme mapku
  • kvůli plynulosti silničního provozu bude kolona rozdělena na 2 části a to malou pauzou, ve které se pustí ostatní účastníci silničího provozu, kteří budou čekat, až přejede kolona
  • v Milíně se bude na konci RT 66 odbočovat do Milína a ne k benzínové pumpě. V Milíně na vás budou čekat další fanoušci
  • kapacita náměstí T.G.M. není „nafukovací čili doporučujem dorazit dříve, abyste měli své místo jisté
  • na náměstí budou tentokrát 2 stanoviště s občerstvením i pitím, tak abychom předcházeli frontám
  • registrace budou rozděleny na – registrované elektronicky a registrované na místě
Reklama: