V prostorách OC Skalka se ve středu 3. dubna uskuteční setkání, přednáška a následně také autogramiáda jednoho z nejznámějších českých novinářů a spisovatelů Jaroslava Kmenty.

Začátek akce je v 16.30 a známý český novinář otevře několik témat, která jsou spojena s jeho novinářskou kariérou. Konkrétně se rozpovídá o tom jak to vypadá v zákulisí politiky, kdo je Andrej Babiš ve skutečnosti, jak se tu rodila mafie a podsvětí a také co obnáší investigativní žurnalistika.

Počet vstupenek na tuto akci je omezený a jsou nyní k dostání jen a pouze v knihkupectví Kanzelsberger, který sídlí právě v OC Skalka.

Jaroslav Kmenta se zabývá vnitropolitickými kauzami, propojeností politických, podnikatelských a mafiánských kruhů a odhalováním korupce. V letech 1993–2000 a 2003–2013 působil v deníku Mladá fronta DNES.

Od letošního roku je také držitelem ceny Ferdinanda Peroutky za 2018.

A zde jeden citát: „Proč je dobré mít v redakci Jaroslava Kmentu? Protože ho nikdo nemá rád … Tedy přesněji, nemá ho ráda drtivá většina politiků, ať zprava nebo zleva. To může být důkazem, že svou práci investigativního reportéra dělal dobře a navíc nestranně.“

Dorazte si i vy poslechnout tohoto člověka, který má co říci.

Reklama: