Březen je tady a s ním další Kavárna U Nulté hodiny. Hostem jubilejní kavárny bude v pátek 29. března od 19hodin Libor Michvocík.

Libor se narodil v Písku roku 1972, od roku 1988 žije v Příbrami. Známý je nejen díky svému zaměstnání, ale díky svému cestování se stal spisovatelem. Jeho první knížka 528 dní v Pákistánu je autentický deníkový záznam zakladatele technických služeb na malém městě v Pákistánu, který zde pracovně pobyl rok a půl. Autor v knize popisuje zábavnou formou své dojmy a postřehy, nechybí ani vtipné glosy. Druhá kniha Zaručený adrenalin aneb „Ze života smečky“ obsahuje 25 povídek, kdy autorem je čtyřnásobný otec a všímá si tak drobných krás, které mu život v kalupu přináší.

Liborova kniha 528 dní v Pákistánu měla velký ohlas a brzy byla vyprodaná. Ohlas udělal autorovi velkou radost, že začal na blogu I-dnes zveřejňovat postřehy z vlastního rodinného života. S příbramským písničkářem Petrem Vašinou si vymysleli besídku Muži z Hauzu, kde L. čte a Petr hraje, se kterou pravidelně vystupují.

Povídání bude opravdu bohaté a zajímavé. A nejen o knihách a blogu. Těšit se můžete i na krátké autorské čtení. Libora bude doprovázet Zuzana Balíková, 14letá autorka poezie, vítězka literární soutěže Příbram Hanuše Jelínka 2018.

Vstupenky si můžete koupit na všech prodejních místech divadla.

Reklama: