MANENE na Mácháč club tour v Březnici

Festival Kačeři vítá jaro a vrací se s tanečním mejdanem po čtyřech měsích! Již 30. března do Březnice zavítá klubová tour festivalu Mácháč. Tento úspěšný festival se zastaví jen ve 20 městech v České republice a představí nejznámější české DJs. V Březnici se odehraje svůj set nejžádanější český DJ – MANENE, vyprodává kluby všude tam, kam přijede a řadí se k nejúspěšnějším umělcům současnosti. DJ Enrico je nejen skvělý DJ, ale i majitel známého pražského klubu Studio 54 a celé Mácháč club tour. Roberto Chochola, tohoto elegána a březnického oblíbence netřeba představovat. Vše doplní nadějný DJ Ghost z Příbrami. Těšit se můžete na velkou světelnou a laser show, welcome drinky, stolní fotbálky, levnější vstupenky na festival, CD festivalu a další speciality. Předprodejové vstupenky zakoupíte pouze za 100,-Kč, na místě je cena stanovena na 150,-.

O měsíc později, v pátek 26. dubna, Kačeři uspořádají tradiční jarní koncerty, tentokrát s legendami Mňága a žďorp, E!E. V červnu se fanoušci mohou těšit na Mandrage, kteří se chystají do letního kina v Příbrami.

Vstupenky na Mácháč club tour, koncert Mňága a žďorp, E!E a Mandrage zakoupíte v předprodeji. Předprodejní místa naleznete: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz, na Facebooku a Instagramu.

Reklama: