Alkáči se chystají na sklep

Nejedná se však o přípravu kdoví jaké party anonymních alkoholiků na cestu do některého z vyhlášených sklípků na Moravě, ale o premiérovou benefiční akci, kterou tým o.p.s. ALKA přichystal – hlavně díky svým sponzorům – pro své klienty, zaměstnance, podporovatele i širokou veřejnost. Aby tak umožnil realizaci nápadu a myšlenky na dobrou věc, přispěl k šíření povědomí o náročné a záslužné činnosti při poskytování sociálních služeb seniorům a handicapovaným spoluobčanům, a zároveň přidal kapku ke snaze zvyšovat kulturní dění v našem městě.

O co se tedy jedná? Dne 22. března od 19:00 proběhne Besídka Divadla Sklep, akt známé party humoristů, aby svým představením potěšili právě příbramské diváky. A protože se jedná o benefiční akci, nebude její součástí „pouze“ představení samotné, ale je také připraven bohatý doprovodný program. Před představením i po něm si může divák pořídit originální motýlek, který pro tento den tvořily šikovné pracovnice Alky, samozřejmě se svými klienty. Celou akci dále okoření vystoupení jazzové klasiky Aurora JasBand. Celý prostor divadla tak bude až do půlnoci otevřen pro neformální klábosení, seznámení se s chystaným projektem, nebo jen obyčejné pařbě.

A protože je představení již téměř vyprodáno, nezbývá, než těšit se a doufat, že celá akce dobře proběhne a zůstanou po ní nejen sponzorské příspěvky, ale i hromada zážitků a vzpomínek z netradičního potěšení.

Reklama: