Ve čtvrtek je den všech zamilovaných a na to myslí také v obchodním domě Skalka v Příbrami. Svým zákazníkům chtějí svojí přízeň vyjádřit tak, že ve vybraných obchodech dostanou k nákupu nad 300 Kč růži zdarma.

Každý z obchodů, který se do akce zapojí dostane určený počet růží. Celkem by mělo být v OC Skalka „rozeseto“ okolo 300 ks těchto květin. „Chceme tuto akci vyzkoušet s tímto počtem růží a uvidíme, jaká bude reakce a počet darovaných květin. Při úspěchu akce a pozitivních reakcích chceme v této tradicí pokračovat i v dalších letech,“ řekl jeden z organizátorů akce Vít Rosenbaum.

Do akce se zapojili a růže k nákupu dostanete v těchto obchodech:

  • Knihkupectví
  • Befit
  • Echo
  • a další

Pokud tedy zapomenete nebo nestihnete ve čtvrtek květinářství, tak se stavte v OC Skalka. Akci podpořili obchody z OC a také prodejna květin Florea.

Dalším dárečkem, který může potěšit nejen něžnější pohlaví jsou vstupenky na koncert kapely Mandrage (koná se 7.června v Letním kině Příbram). Organizátoři tohoto příbramského koncertu poskytli speciální edici 30 ks nejlevnějších vstupenek do dalšího prodeje – právě na čtvrtek 14. února. Prodávat se budou v prodejně s CD nosiči a i k nim dostanete růži.

Reklama: