Je to již mnoho let, kdy v Příbrami poprvé vystoupila jedna z nejznámějších českých kapel. Mandrage se vracejí do Příbrami do letního kina, aby zde odehráli v pátek 7. června svůj velký koncert. Kapela se představí na velkém pódiu plném efektů a technických vymožeností.

Kdo by neznal nespočet hitů této plzeňské partičky. Hity jako Františkovy Lázně, Hledá se žena, nebo Šrouby a matice zdomácněli snad na všech zábavách. Obrovský přelom zaznamenala kapela také se songy Tanči dokud můžeš, Siluety a Motýli. V Příbrami odehrají Mandrage dlouhý koncertní set. Fanoušci se mohou těšit na velkolepou scénu plnou efektů, světel, LED obrazovek a hlavně parádní zvuk. Mandrage přivezou s sebou další kapelu, která naladí fanoušky na hudební zážitek v podání této pětičlenné kapely.

Nejlevnější vstupenky zakoupíte ve čtvrtek 7. února od 14:00 v prodejně Benetton Příbram, ulice Na Valešince 171. Exklusivní edice 300 kusů vstupenek za 350,-Kč bude k zakoupení pouze v Benettonu nebo na webu www.goout.cz. Po vyprodání 300 kusů se cena vstupenek zvedá na 400,-Kč. Předprodejní místa naleznete: Příbram – Cowárna, Benetton, Březnice – papírnictví Nuslová, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna, Dobříš – infocentrum, Blatná – infocentrum. Elektronicky zakoupíte vstupenky přes goout.cz. Více informací naleznete na stránkách pořadatele www.kaceri-festival.cz nebo na sociálních sítích festivalu.

Reklama: