V sobotu 19. ledna zažije Březnice příval zábavy a smíchu v podání bavičů známé comedy show Na Stojáka. Těšit se můžete na čtyři známé tváře při představení od 20:30.

Na stojáka - Iva Pazderková

Již pošesté se zaplní kulturní dům v Březnici diváky, kteří si užijí představení plné smíchu, originality a zábavy. Letos se představí čtveřice bavičů. Po letech snažení pořadatelů přijede pobavit skvělá blondýna Iva Pazderková! Po několika letech se vrátí oblíbenec místního publika Daniel Čech. Třetím do party bude známá postava Na Stojáka Dominik Heřman Lev. Čtvrtým a zároveň nováčkem v březnické sestavě je Radek Petráš. V letošním roce opravdu podařená sestava. Po představení bude večer pro všechny pokračovat na afterparty v podání DJ Roba. V rámci akce proběhne také tradiční charitativní dražba. Tentokrát budeme vybírat pro nemocného Dominika z Březnice a dražit se bude dres plzeňského brankaře Aleše Hrušky, ve kterém odchytal utkání Ligy mistrů. Vybírat se bude také u oblíbené fotostěny, kde můžete ulovit fotku s vystupujícími nebo svými přáteli. Výtěžek z fotostěny poputuje také na konto Dominika.

Kulturní dům Březnice

Vstupenky již mizí raketovým tempem z předprodejních míst. V předprodeji zbývá posledních 50 vstupenek! Vstupenky pořídíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Zde pořídíte předprodejní vstupenky za cenu 230,-. Po zakoupení vstupenky si rezervujte své místo, volejte na 725 107 319 nebo pište na info@kaceri-festival.cz. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz.

Plakát Na Stojáka
Reklama: