Předprodej na koncert Karla Gotta odstartoval. Zájem je obrovský

Ve čtvrtek odstartoval očekáváný předprodej vstupenek na Galavečer populární hudby v Příbrami, kde se jako hlavní hvězda představí legendární Karel Gott.

Úderem šesté hodiny odpolední odstartoval předprodej vstupenek v obchodním centru Skalka. Už bezmála tři čtvrtě hodiny před tím se však začali scházet první zájemci. Možnost zakoupit si vstupenky mezi prvními si nenechala ujít velká spousta lidí, kteří udělali v přízemí OC Skalka obrovskou frontu. ,,To je jak dříve na banány,“ uvedla vtipně jedna z čekajících.

Ihned po oznámení chystaného Galavečera populární hudby se se zájemci roztrhl pytel. Zpráva o tom, že přijede do Příbrami Karel Gott se šířila jako lavina. „Ještě ten večer, kdy jsme koncert oficiálně oznámili, nám zvonili telefony. Zájem je enormní, ale to je prostě Karel Gott. On je obrovský tahák,“ uvedla Jitka Doubravová za agenturu VDN Promo, která koncert organizuje.

Akce, která se bude konat 23. února v příbramské sportovní hale nabídne však ještě dva kvalitní umělce. Do našeho města dorazí společně s Karlem Gottem také Marek Ztracený a vítězka letošní Superstar Tereza Mašková. Pro Příbram to bude velká událost . ,,S Karlem Gottem jsme se několikrát bavili o jeho návratu do Příbrami, teď jsme společně s jeho managementem došli k závěru, že je ta správná chvíle a já jsem rád, že se dnes ukázalo, že to bylo správné rozhodnutí,“ uvedl promotér Petr Větrovský.

Startem předprodeje si můžete zakoupit vstupenky také v prodejních místech po Příbrami a to na recepci v hotelu Belvedere nebo v Dami Freshi v Tescu. K dostání jsou také v síti TicketStream. Vstupenky pořídíte od 490 do 1590,- Kč. Kapacita haly je omezená, proto s nákupem neotálejte. ,,Kapacita haly není skutečně největší a my ji nemůžeme navyšovat, proto raději zakupte vstupenky co nejdříve. Osobně si myslím, že na prodej na místě ani nedojde,“ upozornil Větrovský.

Reklama: