Další našlapaná kačeří akce se blíží. Již ve sváteční sobotu 17. listopadu se v Březnici v kulturním domě odehraje osmý ročník tanečního večírku Elektro Kačeři. Večer to bude vskutku speciální, vystoupí královna českých DJs a další čtyři známá jména.
O sobotním večeru a noci se v Březnici představí známá česká DJka Lucca. Málokomu je potřeba představovat tuto známou postavu, která hrála po celém světě s těmi nejproslulejšími jmény pro desetitisíce fanoušků. Přijede také DJ z nejlepšího pražského klubu Roxy, DJ Biodan, který si s vámi hudebně pohraje. Těšte se na domácí legendu DJ Duff a oblíbence DJ Wasily. O začátek a afterparty se postará protřelý táborský DJ Honan společně s dalšími DJs.
Zábava nebude jen o hudbě. Největší novinkou je afteparty v prostorách kulturního domu, večer pojede od 20:00 až do páté hodiny ranní. Těšit se také můžete na skvělý Red Bull bar, velké dekorace, ještě větší světelnou a laser show. Večer je zapojen do listopadové nadační akce MOVEMBER, zakoupením parádního otvíráku podpoříte onkologickou kliniku FN Plzeň. Chybět nebudou stolní fotbálky, tři bohatě zásobené bary a spousta úsměvů.
Vstupenek je dostatek, proto neváhejte a přijďte se podívat na tuto jedinečnou show. Pokud dorazíte do 21:30, máte vstup za krásných 100,-Kč. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz
nebo na Facebooku.

Reklama: