Ke krádeži jim stačili tři minuty
Škodu ve výši 11 tisíc korun způsobili zatím nezjištění pachatelé, kteří během tří minut
odcizili před prodejnou obuvi v Příbrami celkem 41 párů pantoflí. Z kovových prodejních
košů je nandali do připravených tašek a z místa utekli. Událost se stala v pondělí 5. listopadu krátce po jedné hodině odpolední.
Dle uvedeného popisu se jednalo o muže a ženu ve věku asi 25 let. Mladík měl být štíhlé 170 cm vysoké postavy s krátkými blond vlasy, oblečen byl do šusťákové bundy tmavé barvy. Dívka měla měřit kolem 165 cm, vlasy světle hnědé barvy po ramena a na sobě měla světlé oblečení. Osoby utíkaly směrem k autobusovému nádraží.
Projel plotem na pozemek školy Motorista, který způsobil dne 4. listopadu ve večerních hodinách dopravní nehodu v Rožmitále pod Třemšínem, z místa ujel. Policisté však následně řidiče vypátrali a zjistili, že se jedná o 18letého mladíka. Muž hlídce uvedl, že zastavil u základní školy, aby si naladil rádio a následně se prý chtěl vyhnout jinému autu, které přijelo na parkoviště. Přitom projel plotem na pozemek školy, poškodil zde okrasné dřeviny, vjel na hřiště, narazil do lavičky a zastavil až o sezení s přístřeškem. Vzniklá škoda byla stanovena na 70 tisíc korun.
Kradl ve chlévě
Zajištěné stopy na místě činu následně dovedly policisty k pachateli krádeže. Ten se vloupal
z 22. na 23. října do chléva u rekreačního objektu na Milínsku. Ukradl zde tři motorové pily,
tři křovinořezy, řetězovou pilu, benzínovou sekačku, pákové nůžky na větve a drtič
zahradního odpadu, vše v hodnotě 15 tisíc korun. Dne 5. listopadu kriminalisté obvinili
34letého muže z přečinu krádeže a porušování domovní svobody.

Reklama: