Dlouho očekávaný koncert je za námi. Skupina Alphaville rozproudila v pátek podvečer příbramskou sportovní halu. Příbramáci udělali kapele bezvadnou atmosféru.

Koncert se připravoval téměř rok. Fanoušci měli doma vstupenky už od února, kdy odstartoval slavnostní předprodej. A 5.října to konečně vyvrcholilo. Skupina Alphaville, která koncertuje ve světových metropolích, zavítala do našeho malého města.

Koncert začal lehce po 19 hodině úvodním slovem organizátorů Petra Větrovského a Jitky Doubravové. Následoval krátký video spot na LED obrazovce a po něm na pódium vystoupala kapela s frontmenem Mariánem Goldem. Kapela zazpívala kolem dvaceti songů, mezi nimiž nechyběl ani největší hit Forever Young. ,,Příbramáci byli fantastickým publikem. Užil jsem si to,“ řekl bezprostředně po koncertu Marian Gold.

Agentura VDN promo již nyní ví, koho přiveze do Čech příští rok. ,,Dalšího světového interpreta už máme zasmluvněného i na příští rok. Kdo to bude si ještě chvíli necháme pro sebe,“ řekl za VDN promo Petr Větrovský.

Reklama: