Podzimní derniéry v příbramském divadle

Letošní podzim je nejen barevný, ale dochází i na loučení. Tedy na loučení s některými divadelními představeními.

A už ve čtvrtek 27. září nás na Malé scéně čeká rozloučení s představením Tajemný hrad v Karpatech. Komedie na motivy slavného románu Julese Verna o dramatickém pátrání hraběte Teleka po jeho dávné lásce zpěvačce, kterou unesl na svůj hrad zlotřilý baron Görc. V příběhu pochopitelně nechybí řada senzačních vynálezů, „bombastické“ rozuzlení, ale ani humor a písničky. Nejen dospělí, ale i mládež a děti od 8let vítání.

V měsíci říjnu nás čekají další dvě derniéry. V úterý 9. října se na Velké scéně naposledy odehraje představené Ženitba, klasická situační komedie geniálního ruského autora. Nejde v ní o nic víc a o nic míň než o to, jak oženit hlavního hrdinu, zarputilého starého mládence Podkolatova. Do zdánlivě jednoduché životní situace se s vervou zapojí jeho přítel a zdatná dohazovačka. V hlavní roli se představí Kateřina Kaira Hrachovcová.

Koncem měsíce října se rozloučíme s představením Prokletí nefritového škorpiona, v hlavní roli s Bobem Kleplem. Rozkošně bláznivá komedie podle filmu Woodyho Allena, kdy jedna překvapivá situace stíhá druhou. Aby nakonec všechny dospěly k velikému happyendu. Přijďte se přesvědčit, co všechno hlavní hrdina vypátrá!

Reklama: