Jitka Zelenková oslaví na Dobříši koncertem dvě významná výročí

Jitka Zelenková, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem i projevem, vystoupí ve středočeské Dobříši! Tam spolu s významným výročím 100 let od založení Československa oslaví i svých 50 let na scéně. Ve sportovní hale v Dobříši vystoupí 25.9.2018 spolu s Lucií Bílou a Petrou Janů.

Zpěvačka kariéru odstartovala výhrou v talentové soutěži. Od té doby vydala 17 úspěšných sólových alb. Úspěšná hudební kariéra podle ní spočívá v tom, jak sama řekla, že „nic neošidí.“ Jitka zelenková v Dobříši mimo významné výročí 100 let od vzniku republiky symbolicky oslaví i svých 50 let na scéně. Vrcholem půl století profesní kariéry zpěvačky je její zbrusu nové album, které má ambici oslovit osobitým soundem a vyjde v říjnu tohoto roku. V albu nebude chybět kombinace šansonu, popu swingu a jazzu.

Na oslavách 100 let Československé republiky tedy nesmí zpěvačka chybět. Ve Sportovní hale v Dobříši vystoupí za doprovodu klavíristy Petra Maláska. Podle dohledatelných informací na internetu Jitka Zelenková nikdy ve středočeském městě Dobříš vystoupení neměla. Dobříšáci se tak mohou těšit na premiéru jak Jitky Zelenkové, tak i Petry Janů, která míří na Dobříš též poprvé.

Vstupenky jsou k prodeji v síti TicketStream ZDE a na Infocentru města Dobříše.

Reklama: