Konec prázdnin bude v Příbrami oslavou jídla a pití. Chystá se Piknik na Nováku

Již tento víkend se do areálu Nového rybníku sjedou kulináři, kuchaři a vinaři z blízkého i dalekého okolí. Chystá se 1.ročník akce s názvem Piknik na Nováku.

Organizátoři chystají okolo 30 stánků, ve kterých si lidé mohou vybrat jídla dle své chuti a nálady. Na mapce, kterou vidíte výše je jasně vidět, že bude opravdu z čeho vybírat. V menu najdete husí játra, trhané burgery, kuřecí křidýlka, dorty a pizzy, které můžete zapít třeba burčákem, vínem nebo dobrým pivem.

Kromě jídla a pití se můžete těšit také na hudební program. Na podiu se vystřídá 6 DJs, připravena bude soutěž o automobil Dacia Duster na víkend nebo můžete vyhrát let balonem. Pro děti bude nafouknut skákací hrad a mohou si vyrobit zvířátko z balonků.

Začátek akce je v 10 hodin, vstupné je 50 korun a 20 % z celkové vybrané částky poputuje na konto projektu Dobroty s příběhem, které zapojují do vaření i tělesně postižené.

 

Vstup do areálu bude ze dvou stran (hlavním vstupem i od minigolfu). Při vstupu do areálu na vás budou čekat dva vstupní stánky, kde po zaplacení dostanete pásku a můžete si rozměnit peníze na piknik měnu – chechtáky. Uvnitř areálu pak bude infostánek, kde můžete chechtáky pořídit také. Po skončení akce je samozřejmě můžete vyměnit zpět, čili se vám nestane to, že rozměníte a pak si domů odnesete plnou kapsu piknikové měny.

Jak s parkováním? Možným řešením jsou parkovací plochy v okolí benzinky Moll. Dále parkoviště u zimního stadionu a samozřejmě bude otevřené také nové parkoviště pod minigolfem. Slepá ulice mezi Novákem a Milínskou ulicí bude uzavřena. Ideálním řešením pro obyvatele Příbrami i pro organizátory je dorazit pěšky.

Zastavte se v sobotu na Nováku. Bude to chutnat. Více na webu a Facebooku.