Podívejte se, jak to Příbramákům Romanu Vorlovi s Martinem Mottlem svištělo v rámci prestižní Rallye Šumava Klatovy 2018, která se konala 20. – 21. dubna. Rallye Šumava je vůbec nejstarší domácí soutěží a vždy byla setkáním toho nejlepšího v našem automobilovém soutěžním sportu. Kromě nadupaných nejnovějších aut se po stejné trase proháněly i historické automobily.
Foto: archiv Romana Vorla
Za volantem sedí Martin Mottl – čtyřnásobný republikový šampion v českém hobby rallyecross poháru, vícemistr republiky MMČR rallyecross, v roce 2015 vstoupil do rally Opel Adam Cup 3. místem ve Vyškově, o rok později se spolujezdcem Vaškem Vorlem celkově skončil bronzový.

Na sedadle spolujezdce legendární Roman Vorel – od roku 1987 do 2001 jezdec rally. Do roku 2007 pak spolujezdec. Posádku bratrů Vorlových zná každý Příbramák, který se o rally aspoň trochu zajímá. Mezi jeho úspěchy najdeme takové perly jako třeba účast na tratích Paříž Dakar v rally optic, nesčetné úspěchy v teamu Škoda Fabia s jezdcem Josefem Sedláčkem, které vyvrcholily prvním místem ve Fabia Škoda Cupu a dokonce jeho obhájením (jediná posádka, které se to u nás dosud povedlo), vítězství v mistrovství ČR ve třídě A3 a druhé místo na mistrovství Evropy.

Foto: archiv Romana Vorla
Z jejich bezchybné spolupráce vzešla na dubnovém LENZ ADAM Cupu – Ageus Rallysprint Kopná už medaile stříbrná. Další velký závod, na který se chystají, je naše Rally Příbram.
Držíme palce i na nohou!
Reklama: