Psal se rok 1984 a o vrchol hudebních žebříčků bojovali hudební velikáni jako Bon Jovi, Europe, U2 a mnoho dalších. Tehdy ještě poněkud neznámá kapela Alphaville vydává své debutové album Forever Young (1984). Toto debutové album se stalo velkým trhákem, a to především hity Big in Japan, Sounds like a Melody a Forever Young. Celkové prodeje alba činili přes 2 miliony prodaných desek. Právě stejnojmenný hit debutového alba Forever Young bořil špičky hudebních hitparád 90. let 20. století a to i ve Spojených státech amerických.

Právě legendární hit Forever Young proslavil skupinu Alphaville po celém světě. Zazněl i ve světové filmové tvorbě např. ve známé komedii Napoleon Dynamit nebo v romantickém dramatu Tři metry nad nebem.

Cover verze tohoto hitu zařadili do svého repertoáru významné pěvecké hvězdy jako americká R&B zpěvačka Beyonce, rapper Jay – Z, britská popová hvězda Mr. Hudson, hudební skupina Imagine Dragons, německý rapper Bushido, a v neposlední řádě klenot české hudební scény – Karel Gott. A není náhoda, že právě Marian Gold (frotman skupiny Alphaville) je velkým fanouškem Karla Gotta již od utlého mládí. Právě jemu věřil Marian Gold natolik, že dovolil otextování legendárního hitu Forever Young do českého jazyka, který je nám všem znám pod názvem Být navždy mlád.

Přijďte s námi i vy zažít atmosféru těchto mimořádných koncertů. V Příbrami 5.října ve sportovní hale, od 19 hodin. Vstupenky jsou stále v prodeji v síti TicketStream, na recepci hotelu Belvedere, v Dami Bubble v Pražské ulici nebo ve Fashion Time Street v Pražské ulici.

Reklama: