Dobříšští policisté šetří případ krádeže. Dva neznámí pachatelé dne 8. června v době od 17:05 do 17:16 hodin odcizili v prodejně Teta drogerie v Dobříši na Mírové náměstí líčidla, řasenky, stíny, parfémy a pánskou drogerii v celkové hodnotě téměř 15 tisíc korun.

Z kamerového záznamu je patrné, že jeden z mužů ve věku mezi 30 – 40 lety je střední 175 – 185 cm vysoké postavy, bez vlasů. Na sobě má bílé tričko značky Russel athletic, kdy tento nápis je v červeném kruhu, dále má džínové kraťasy, černé polobotky s bílým lemem a dioptrické brýle.

Druhý pachatel také ve věku mezi 30 – 40 let měří asi 170 – 180 cm, má krátce střižené černé vlasy Na levé ruce má hodinky a tetování o průměru asi sedmi centimetrů. Oblečen byl do černého trička, na jehož rukávech jsou dva bílé pruhy, a do černých látkových kraťasů. Na nohou má pantofle tmavé barvy a na očích sluneční brýle.

Příslušníci policie žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachatelích výše uvedeného skutku. V případě poznatku k prošetřované události lze zavolat na bezplatnou linku 158, na telefonní číslo 974 879 720.

Reklama: