V našem okrese se to v posledních třech letech hudebními akcemi jen hemží. I na Dobříši se letos koná už třetí prestižní koncert, kdy pro tentokrát zavítá do sportovní haly slovenský zpěvák Peter Nagy. A evidentně opět dobrá volba. Na koncert autora hitu Kristinka nebo například Sme svoji zbývá posledních 200 vstupenek.

Peter Nagy vystoupí se svou kapelou Indigo 31. května v nově zrekonstruované sportovní hale. Předprodej odstartoval teprve před měsícem, ale už nyní hlásí organizátoři z VDN promo posledních dvě stě vstupenek. Slovenský zpěvák v malém středočeském městě nebude poprvé. Před více než třiceti lety ve stejné hale již vystupovat. I dobříšský zámek je mu dobře známý. ,,Pamätám si na natáčanie nejakej TV na zámku na Dobříši. To bol krásny zážitok. To som sa tam skamarátil s Karlom Zichom. Bol to fajn človek,“ vzpomíná přímo Peter Nagy.

Na Dobříši je to již třetí koncert v řadě. Poprvé vystoupila na zámku Dobříš Lucie Bílá a rok po ní v Kopáčkově dvoře Hanka Zagorová. Oba koncerty byly vyprodané. Je vidět, že na Dobříši tyto kulturní akce chyběli.

Nenechte si ujít koncert ani Vy. Vstupenky můžete zakoupit na internetu nebo na Infocentru města Dobříš.

Reklama: