WALDEN už tuto sobotu. Přijďte podpořit děti z waldorfských škol

V sobotu 24. září od 10 hodin se koná 5. ročník benefiční akce WALDEN, který pořádá Waldorfská škola v Příbrami. Tentokrát se zdejší zařízení rozhodlo podpořit Waldofskou školu v Mbagathi v Keni, proto celá akce bude v Africkém stylu. V rámci WALDENU se můžete těšit na divadlo, hudbu, tvořivé dílny pro děti, bazar a nechybět bude ani dobré jídlo a pití. Veškerý výtěžek z této akce půjde na podporu projektu WOWday.;

Co je to WOWday?

Waldorf One World – žáci waldorfských škol pomáhají dětem po celém světě.

WOWday má formu jednodenních brigád, sponzorských běhů, aktivit, které jsou zaměřené na prodej výrobků od žáků a rodičů, cirkusových představení na veřejných místech a dalších jiných aktivit, díky kterým shromažďují žáci waldorfských škol finanční prostředky pro lepší životní podmínky a podmínky pro vzdělávání dětí na celém světě. Od roku 1994 obdrželi žáci waldorfských škol v celé Evropě přibližně 1,5 milionu eur na podporu waldorfských i jiných vzdělávacích institucí.

Zapojte se i vy společně s Waldorfskou školou v Příbrami do této benefiční akce a získejte tak pro děti z celého světa co nejvíce finančních darů za účelem zlepšení jejich životních podmínek.